article image

Potenga. Jak to działa?

Redakcja

2016-07-26 11:10:36

brak komentarzy

Potenga. Jak to działa?

Kiedyś byłeś ogierem w sypialni, niestety dziś nie masz już powodów do dumy? Odnosisz wrażenie, że temperatura Waszych uczuć niebezpiecznie spada? Na szczęście jest środek, który natychmiast zmobilizuje Cię do działania i poprawi relacje z partnerką. Dzięki tym tabletkom zawsze będziesz gotów. Przedstawiamy Potengę Sex Power Increase!

Według statystyk niemal co piąty Polak cierpi na zaburzenia erekcji. W wielu przypadkach kłopoty wynikają z przemęczenia, stresu lub osłabienia organizmu np. po przebytej infekcji. Wówczas wystarczy kilka dni odpoczynku, dieta wzbogacona o niezbędne witaminy i minerały, a niekiedy także zadbanie o przyjemny nastrój.

Czasem problem z osiągnięciem pełnego wzwodu może być sygnałem od organizmu o poważniejszych schorzeniach, m.in. układu krążenia. Kiedy zatem udać się do lekarza? Na pewno nie po pierwszym nieudanym zbliżeniu. Jeśli jednak podobne kłopoty powtarzają się częściej, warto odwiedzić gabinet urologa lub seksuologa.

Potenga tabletek

Nie ma silniejszych kapsułek na potencję bez recepty niż Potenga. Jak to happy wheels demo działa? Przede wszystkim kapsułki uzupełniają niedobory ważnych substancji w organizmie. Są to m.in. cynk, zwiększający produkcję testosteronu, a także magnez odpowiedzialny za prawidłowe działanie mięśni gładkich, w tym również tych znajdujących się w penisie. Bardzo ważnym składnikiem jest także l-arginina. Ze względu na silne działanie poprawiające ukrwienie, białko to zdecydowanie przyspiesza osiągnięcie pełnej erekcji.

Naturalny skład

Wszystkie składniki zawarte w preparacie Potenga pochodzą z naturalnych źródeł. Są to m.in. buzdyganek naziemny, stymulujący wydzielanie testosteronu i zwiększający ochotę na seks, ekstrakt z korzenia maca, który zwiększa siły witalne i poprawia nastrój, a także ekstrakt z pestek dyni i saw palmetto.

Dawkowanie

Preparat przyjmuje się 2 razy dziennie – pierwszą kapsułkę tuż przed śniadaniem, drugą natomiast przed obiadem. Już po kilku dniach stosowania poczujesz różnicę. Twoja ochota na seks zdecydowanie wzrośnie, a oprócz tego każda erekcja będzie o wiele intensywniejsza i trwalsza. Potrwa nawet o pół godziny dłużej!


Dodaj komentarz


Brak Komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Zdrowie