article image

Najlepszy krem na zmarszczki

Redakcja

2016-07-26 11:13:54

brak komentarzy

Zegarek można zatrzymać, czas już niekoniecznie. Tym samym nie możemy całkowicie zastopować starzenia się naszej skóry, ale możemy wpłynąć na likwidację efektów upływu czasu – zmarszczek. Zadanie nie należy do najłatwiejszych, lecz po odpowiednim przygotowaniu i bogaci w fachową wiedzę, jesteśmy w stanie zdziałać prawdziwe cuda w dziedzinie pielęgnacji. Zaczynamy!

Krok 1

Wygładzenie zmarszczek to nie lada wyzwanie, dlatego nie zapominaj o dobrodziejstwie ukrytym w naturze. Na skórne niedoskonałości najlepszym remedium jest… woda! Wypijanie co najmniej 2 litrów wody dziennie to krok w kierunku nawilżenia skóry oraz zwiększenia jej sprężystości.

Krok 2

Pojawienie się zmarszczek ma swoje podłoże w nieodpowiednim trybie życia. Nie powinno nas dziwić, że podczas palenia papierosów, niezdrowej diety, a nawet przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach, jakość naszej cery zdecydowanie się osłabia. Dlatego zanim zdecydujesz się na przekroczenie progu lokalu fast food, pamiętaj – niezdrowe jedzenie nie jest dobre dla Twojej skóry!

Krok 3

Właściwe skomponowany make – up potrafi skutecznie ukryć nasze niedoskonałości. Nie zawsze ta metoda jest uniwersalna! Pamiętaj – gdy Twoja skóra się starzeje, unikaj podkładów matujących i mocno kryjących. Zdecydowanie lepsze będą te przeznaczone do cery dojrzałej. Ich działanie jest również odmładzające, dzięki zawartości składników odżywczych.

Krok 4

Całkowite zatrzymanie starzenia to zadanie, dla tych, którzy pragną porwać się z motyką na Słońce. Zamiast tego, warto zdecydować się na spowolnienie procesu pojawiania się skórnych niedoskonałości. Wszystko jest możliwe, a właściwą drogą do nawilżonej i gładkiej cery jest najlepszy krem na zmarszczki. W jego składzie powinien się znaleźć kompleks witamin, koenzym Q10 oraz kolagen, czyli naturalny budulec elastyczności naszej skóry.

Jak znaleźć taki kosmetyk, który spełni nasze oczekiwania? Wystarczy skorzystać z opcji, którą dla zainteresowanych przygotowała marka Lefery Active Cell Regeneration. Ten najlepszy krem na zmarszczki powstał w oparciu o naturalne składniki. Aktywne mikrocząsteczki sprawiają, że pojedyncza aplikacja jest dobrodziejstwem dla naszej suchej i zmęczonej skóry. Taka regenerację warto zafundować swojej twarzy!


Dodaj komentarz


Brak Komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Uroda