article image

Tabletki odchudzające. Opinie ekspertów

Redakcja

2016-07-26 11:01:08

brak komentarzy

Tabletki odchudzające. Opinie ekspertów

Problem otyłości dotyczy co piątego dorosłego mieszkańca Europy. Powszechność nadwagi staje się tematem licznych dyskusji podejmowanych na łamach konferencji Światowej Organizacji Zdrowia (ang. WHO – World Health Organization), a także spotkań o krajowej randze. Niemniej jednak, niezależnie od skali, problem otyłości jest kluczową kwestią dla naszego zdrowia i powoduje szereg pytań. Najczęściej występującym przedmiotem dyskusji są tabletki odchudzające. Opinie ekspertów w tym zakresie nie są jednoznaczne i zależą w głównej mierze od samych kapsułek. Spośród całego szeregu dostępnych suplementów szczególnie rekomendowane są tabletki Forskolin.

Skąd rekomendacje Forskolinu?

Suplement diety Forskolin został dokładnie przebadany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności stosowania. Jednym z pierwszych doświadczeń było to realizowane przez markę Vinson i wsp., które dowiodło, że przejmowanie kapsułek bogatych w wyciąg z pokrzywy indyjskiej w trakcie trwania 22-tygodniowej kuracji przyczyniło się do spadku wagi. Jednocześnie analizy problemu otyłości zostały przeprowadzone przez klinikę Vitameda i były ukierunkowane na tabletki odchudzające. Opinie ekspertów z przedstawionej placówki udowodniły, że zażywanie kapsułek Forskolin jest bezpieczne dla organizmu pacjenta, a jednocześnie skutecznie pomaga zwalczyć zbędną tkankę tłuszczową. Jest to najlepsza metoda, która stopniowo, lecz konsekwentnie prowadzi do wyznaczonego celu.

Forskolin a ciąża

Znacząca zawartość ekstraktu z korzeni pokrzywy indyjskiej w kapsułkach Forskolinu sprawia, że ich przyjmowanie dodaje energii i nie powoduje uczucia senności, które nieraz towarzyszy spalaniu tkanki tłuszczowej. Niemniej jednak, kobiety w ciąży powinny rozważnie przyjmować tabletki odchudzające. Opinie ekspertów wskazują, że najskuteczniejsze, a przede wszystkim najbardziej bezpieczne w tym przypadku jest zażywanie 1 kapsułki dziennie.


Dodaj komentarz


Brak Komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie