article image

Szybka dieta odchudzająca

Redakcja

2016-07-26 11:16:14

brak komentarzy

Chcesz schudnąć szybko, łatwo i przyjemnie. Nie wchodzą w grę „diety cud”, które doprowadzają do stanu rozchwiania emocjonalnego przez niewystarczającą dzienną liczbę kalorii. Nie masz również czasu spędzać kilku godzin dziennie na siłowni, gdyż w głowie Ci zawiezienie i odbiór dzieci ze szkoły, zrobienie obiadu i praca zawodowa. Co w takiej sytuacji Ci pozostaje? Załamać się, wejść w spodnie XXL i żyć tak, jakby ludzie nie rzucali krytycznych spojrzeń? Niezupełnie! Podpowiemy Ci jaka jest najlepsza szybka dieta odchudzająca.

Jedz co chcesz, ale 5 razy dziennie

Planuj posiłki. To podstawa, aby nie ulegać później napadom wilczego głodu. Dzięki temu uregulujesz swój metabolizm i pozbędziesz się problemów z magazynowaniem posiłków w postaci tkanki tłuszczowej. A także unikniesz sięgania po pierwsze lepsze produkty, które podpowiedział Ci Twój burczący żołądek.

Śniadanie. Swój dzień koniecznie zaczynaj od pełnowartościowego śniadania, bogatego w błonnik i witaminy z grupy B. To nie mit, że jedzenie śniadań daje energię na cały dzień – organizm jest pobudzony, a po kilkugodzinnym śnie lepiej przyswaja pokarmy. Szczególnie, jeśli poprzedni dzień zakończyłaś lekkostrawną kolacją, co też jest bardzo ważne podczas procesu odchudzania.

Pij dużo wody, bo doda urody

Woda ma zbawienny wpływ na nasz organizm. Dzięki niej pozbywamy się toksyn z organizmu, tak więc go oczyszczamy. Ponadto jest idealnym zamiennikiem dla słonych i słodkich przekąsek. Daje poczucie sytości, dzięki czemu nie sięgamy automatycznie po to, co wpadnie nam w ręce.

Stosuj Forskolin, czyli pokrzywę indyjską

Dieta szybko odchudzająca musi zawierać suplementy diety, dzięki którym efekty są szybciej widoczne. Produkty dbają również o uzupełnianie braku witamin i minerałów w naszym organizmie. Jednym z lepszych suplementów na rynku jest aktualnie Forskolin, który wspiera prawidłową pracę metaboliczną organizmu, działa przeciwzapalnie, przeciwgrzybicznie i przeciwwirusowo. Forskolin to nic innego jak ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, która ma zbawienny wpływ na proces odchudzania. Zawarta w niej substancja forskolina obniża poziom wchłaniania cukru do krwi, dzięki czemu organizm korzysta ze zmagazynowanych pod postacią tkanki tłuszczowej zapasów.

Pokrzywa indyjska jest szybką dietą odchudzającą właśnie dzięki wysokiemu stężeniu forskoliny i innych substancji pobudzających enzymy redukujące tłuszcz do aktywnej pracy. Producent zapewnia i dokumentuje, że w jeden miesiąc można schudnąć nawet kilka kilogramów, bez zbędnych ćwiczeń i wykańczającej diety.


Dodaj komentarz


Brak Komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie