article image

Odchudzanie brzucha

Redakcja

2016-07-26 11:14:56

brak komentarzy

Każdy chciałby wyglądać jak modelka lub model z okładki kolorowego magazynu. Nie jest to jednak takie proste, gdy do gry wkracza rzeczywistość. Życie w biegu, ciąża, jedzenie, spotkania towarzyskie przy piwie. Ciężko jest utrzymać dobrą sylwetkę i płaski brzuch. Na szczęście mamy dla Was kilka porad na skuteczne odchudzanie brzucha. Do dzieła!

Soki, napoje gazowane, alkohol

Wymienione wyżej produkty automatycznie powinny znaleźć się na Twojej czarnej liście, gdyż rozciągają ściany żołądka i przedwcześnie hamują pragnienie. Są bardzo kaloryczne, a nie zawierają witamin i minerałów. Unikaj więc ich jak ognia. Szczególnie piwo, które wspiera mięsień piwny, który z czasem zaczyna służyć mężczyznom jako półka do podstawienia kolejnej puszki.
Najlepszym zamiennikiem soków i napojów gazowanych jest woda. Nie ma kalorii, a za to posiada gigantyczną dawkę zbawiennych dla organizmu funkcji. Bierze ona udział w licznych procesach: umożliwia przemianę pożywienia w energię, jest termoregulatorem, oczyszcza nasz organizm z toksyn. Woda zdrowia doda, więc pij minimum dwa litry dziennie!

Śniadanie wstępem do 5 posiłków

1. To nie mit, że pełnowartościowe śniadanie ma zbawienny wpływ na nasze funkcjonowanie przez resztę dnia. Bardzo ważne, aby było bogate w błonnik i witaminy z grupy B. Porządne śniadanie pozwoli nam na wydajniejszą pracę i pełną koncentrację. Poza tym unikniemy napadu wilczego głodu.

2. Sprawdzonym sposobem na odchudzanie brzucha jest również planowanie posiłków na następny dzień, dzięki czemu unikamy podjadania. Najlepiej, ale było lekkostrawne, gotowane na parze lub oliwie z oliwek.

3. Jedz małe porcje, ale 5 razy dziennie w odstępach trzygodzinnych. Pozwoli to na regularną pracę metaboliczną organizmu.

Ćwiczenie na płaski brzuch

Połóż się na plecach, najlepiej na wygodnej karimacie. Stopy oprzyj o podłogę, nogi ugnij w kolanach pod kątem 90 stopni, a ręce schowaj z tyłu głowy. Następnie unieś głowę i prawą łopatkę, podczas gdy druga ręka i łopatka nie mogą zostać oderwane od podłogi. Lekko skręć górną część tułowia i wytrzymaj tak przez kilka sekund. Ćwiczenie powtórz trzy razy na obu stronach. Dzięki niemu trenujesz mięśnie skośne brzucha.

Przyspieszanie efektów odchudzania brzucha

Dla tych, którzy chcą mieć chudszy brzuch i tym samym zgrabniej wyglądającą sylwetkę – producenci przygotowali sprawdzony, składający się w 100% z naturalnych składników suplement diety Forskolin. Dzięki temu, że zawiera ekstrakt z pokrzywy indyjskiej, ma zbawienny wpływ na proces odchudzania. W skład pokrzywy indyjskiej wchodzi przede wszystkim substancja forskolina, który jest silnym przeciwutleniaczem. Obniża poziom wchłaniania glukozy do krwi, dzięki czemu chudniemy. Organizm musi korzystać z magazynów, czyli tkanki tłuszczowej. Takim sposobem możemy schudnąć nawet 10 kg w miesiąc. Obszary ciała, z których najszybciej znika tkanka tłuszczowa to: brzuch, uda, pośladki.


Dodaj komentarz


Brak Komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

Odchudzanie